Mercedes-Benz třída S

Mercedes-Benz třída SVlajková loď od Mercedesu v prodloužené verzi je Vám k dispozici s řidičem jak pro slavnostní události, svatby, pracovní cesty, transfery na letiště, … kteroukoli denní dobu dle Vašeho přání.

Tato reprezentativní limusina zaujme jak svými rozměry, tak i tmavě hnědým metalickým lakem s interiérem provedeným ve světle hnědé kůži s doplňky z tmavého dřeva.

O jízdní komfort se postará vzduchový podvozek a elektricky polohovatelná komfortní sedadla, která vzhledem k prodloužené verzi automobilu nabídnou maximální komfort s možností individuálního nastavení, což oceníte především při delších cestách.

Přes den se budete cítit v interiéru velmi příjemně, po setmění budete okouzleni intimním osvětlením, které zajišťuje světelná lišta táhnoucí se mezi dřevěným obložením a světlým koženým čalouněním, která v interiéru vozu vytváří pocit luxusního apartmá.

Použité materiály v interiéru a determální, dvojitá skla Vás maximálně izolují od okolního světa a vytváří vyjímečnou atmosféru klidu. Soukromí na zadních sedadlech zajistí roletky oken. K dispozici budete mít kvalitní audiosystém, WIFI připojení k internetu, chladničku nápojů a především zkušeného řidiče, který Vám zajistí služby dle Vašich požadavků a přání.

Mercedes třídy S Vám nabídne vyjímečný pocit z plynulé, rozvážné jízdy, ale i možnost komfortního cestování s rychlostními limity blížícími se malým letadlům. Vůz je vybaven všemi dostupnými asistenčními systémy včetně nočního vidění. Vše je podřízeno Vaší bezpečnosti a komfortu. Pokud nemáte zkušenosti s Mercedesem třídy S, stačí, abyste s ním ujeli pár kilometrů, a budete přesvědčeni, proč se o této třídě mluví jako o ikoně mezi luxusními automobily.

Námi nabízený automobil měl na začátku roku 2014 najeto 38.000 km. Vzhledem k pravidelné údržbě a značkovému servisu jeho stav odpovídá novému vozu. Věříme, že s kvalitou vozu a našich služeb budete spokojeni.


Rolls Royce Rolls Royce
Rolls Royce Rolls Royce

 

Objednávejte: nezávazná rezervace, e.mail: david@newportcar.cz, mobil: 608 402 850

back< zpět na přehled vozidel

NEWPORT CAR - 2012

Made by LUVR